وانکو؛ فقط کالای اصلی

وانکو اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصالت عرضه می‌کند. از آنجا که وانکو برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای مدل فنی  معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از وانکو خریداری می‌کنند. مشتریان می توانند مدل فنی محصولات رو در گوگل با زبان انگلیسی جستجو کنن و مطمئن بشن این محصولات در سایت های معتبر جهانی نظیر آمازون و ای بی موجود هستند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار با و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

وانکو؛  گارانتی اصالت

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت وانکو توسط بازرگانی وانکو گارانتی اصلات دارند.  لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 10 روز ضمانت بازگشت، دارند که حتی بدون اینکه محصول معیوب باشد، یعنی فروشگاه وانکو گارانتی سلیقه نیز دارد، یعنی اگر خریدار از رنگ محصول خوشش نیاد یا هر دلیل دیگری، متواند محصول خریداری شده را بازگرداند و مبلغ دریافتی را دریافت کند. برای دیدن شرایط گارانتی سلیقه و موارد فنی این صفحه رو مشاهده کنید

بنابراین کلیه کالاهایی که در وانکو عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت وانکو به فروش نمی‌رسد. از این رو است که وانکو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.