• شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی وانکو

  کاربر گرامی؛ از اینکه فروشگاه وانکو را برای تامین کالا و خدمات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان فروشگاه وانکو تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند.

  در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه وانکو و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به خرید از فروشگاه وانکو، اقدام کنید.

 • قوانین عمومی

  اصول اساسی حاکم بر فعالیت وانکو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (وانکو و کاربران) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

 • حریم خصوصی

  اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این پایگاه اینترنتی استفاده می‏‌کنند، نزد وانکو محفوظ خواهد ماند و مدیریت مجموعه، تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران به کار خواهد بست.

  راه های ارتباطی رسمی

  فروشگاه وانکو به منظور انجام و پیگیری درخواست‌های کاربران تنها از طریق کانال‌های ارتباطی رسمی فروشگاه با مخاطبان در تماس خواهد بود. لطفا این کانال‌های ارتباطی را به خاطر بسپارید و در صورت دریافت تماس‌های متفرقه با عنوان  فروشگاه وانکو از انجام درخواست‌های عنوان شده خودداری کرده و مدیریت فروشگاه وانکو را در جریان قرار دهید.

  راه‌های ارتباطی رسمیفروشگاه:

  شماره تلفن‌ها:

  شعبه مرکزی و فروشگاه:  08734228473 

  مدیر فروش: 09183839405

  پست الکترونیکی: info@wanko.ir

  کانال تلگرام: www.telegram.me/wanko

  همچنین این فروشگاه ،آدرس و اطلاعات تماس ابراز شده توسط کاربران در فرم‌های ثبت‌نام و ثبت سفارش را تنها شیوه ارتباطی رسمی با کاربران تلقی خواهد کرد.